Bubbles – Temple of Pharaoh

Bubbles – Temple of Pharaoh

Darmowa gra w kulki na Java

Bubbles - Temple of Pharaoh to darmowa gra logiczna na Java, która polega na zestrzeliwaniu kolorowych kulek. Zasady gry są bardzo proste, ale aby uzyskać maksimum punktów, trzeba wykazać się sporym sprytem i zręcznością. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawa oprawa graficzna wprost ze Starożytnego Egiptu
  • Dwa tryby gry Puzzle i Arcade
  • Prosta i wciągająca

Wady

  • Nie ma dźwieku

Dobry
7

Bubbles - Temple of Pharaoh to darmowa gra logiczna na Java, która polega na zestrzeliwaniu kolorowych kulek. Zasady gry są bardzo proste, ale aby uzyskać maksimum punktów, trzeba wykazać się sporym sprytem i zręcznością.

Zadaniem gracza w Bubbles - Temple of Pharaoh jest zlikwidowanie wszystkich kulek, jakie pojawiły się na planszy. Aby je zniszczyć, musisz trafiać je kulkami tego samego koloru. Kiedy w jednym miejscu zbiorą się więcej niż 3 identyczne kulki, cała ich grupa znika.

Gra w kulki na Java Bubbles - Temple of Pharaoh pozwala na 2 tryby gry. W pierwszym z nich, Puzzle, aby przejść do następnego poziomu musisz po prostu zniszczyć wszystkie kulki widoczne na planszy.

Drugi tryb tej gry w kulki to Arcade. W tym przypadku kulki w dużej kolumnie opadają coraz niżej, a Ty musisz szybko zbijać je tak, by nie dotknęły ziemi.

Opisywana gra ma ciekawą oprawę graficzną nawiązującą do czasów Starożytnego Egiptu. Mimo, że jej reguły są bardzo proste, potrafi wciągnąć na wiele godzin. Polecamy wszystkim fanom klasycznej gry w kulki!

Bubbles – Temple of Pharaoh

Download

Bubbles – Temple of Pharaoh